KWIATKOWSKI Gerard JUrgen Blum
1930
Kompozycja z kwadratów |
Zuschreibung | | Original (Signiertes Werk) |
Technik | | Acryl, Furnierholz |
| | Gerard Jürgen BLUM-KWIATKOWSKI Kompozycja z kwadratów akryl, sklejka, 76 x 38 (...) |
1930
Kompozycja z kwadratów |
| | Gerard Jürgen BLUM-KWIATKOWSKI Kompozycja z kwadratów Akryl, sklejka, 76 x 38 (...) |
1930
Kompozycja z kwadratów |
Technik | | Acryl |
1930
Konstelacja |
Technik | | Mischtechnik |
| | Gerard Jürgen BLUM-KWIATKOWSKI Konstelacja Technika własna, akryl, deska, 49 (...) |
1930
Obiekt zamknięty |
Technik | | Acryl |
| | Gerhard Jürgen Blum-Kwiatkowski (1930 Halicz - 2015 Hünfeld) Obiekt zamknięty, (...) |