KURZAWINSKI Boleslaw
1898 - 1987
Po polowaniu |
Zuschreibung | | Original (Signiertes Werk) |
Technik | | Aquarell, Gouache, Papier |
| | Boleslaw Kurzawinski (1898 - 1987) Po polowaniu watercolour, gouache/paper, (...) |
KURZAWINSKI Boleslaw
1898 - 1987
Old Town in Warsaw - triptych |
Technik | | Aquarell, Papier |
| | Boleslaw Kurzawinski (1898 - 1987) Old Town in Warsaw - triptych, 1918 (...) |
KURZAWINSKI Boleslaw
1898 - 1987
MALARZ W PARKU |
| | 3. Bolesław KURZAWIŃSKI MALARZ W PARKU, 1917 Olej, sklejka; 30,5 x 43 cm (...) |
KURZAWINSKI Boleslaw
1898 - 1987
Myśliwi przy ognisku |
Technik | | Aquarell |
| | 33. Bolesław Kurzawiński (1898-1987) Myśliwi przy ognisku sygn.p.d. akwarela, (...) |
KURZAWINSKI Boleslaw
1898 - 1987
Roztopy |
| | 34. Bolesław Kurzawiński (1898-1897) Roztopy nsygn. olej, płótno, 51x70 cm (...) |