Zuschreibung | | Original (Signiertes Werk) |
Technik | | Bildhauerarbeit, Holz |
| | Blossoming, 1997 Stanisław Kulon 78.5 x 60 cm polychromed wood sign on the (...) |
Technik | | Holzskulptur |
| | KULON StanisławBez tytułu, 2008 r. rzeźba, drewno brzozowe, wys. 56 cm, (...) |
Technik | | Druck |
| | KULON Stanisław Opiekunka, 2004 r. rzeźba, brzoza , wys. 60 cm, sygn. 100 zł 1 (...) |
Technik | | Holzskulptur |
| | KULON Stanisław Opiekunka, 2004 r. rzeźba, brzoza, wys. 70 cm, sygn. 100 zł 1 (...) |
Technik | | Fotolithographie |
| | KULON Stanisław Opiekunka, 1997 r. rzeźba, brzoza, wys. 61 cm, sygn. 100 zł 1 (...) |