KUBICEK Josef
1890 - 1972
Na okraji starého mesta |
Zuschreibung | | Original (Signiertes Werk) |
| | KUBÍČEK JOSEF (1890 - 1972)Na okraji starého mesta Rok: Okolo 1920 Technika: (...) |
KUBICEK Josef
1890 - 1972
Miners |
Technik | | Bronze, Patina |
| | Kubíček Josef (Slatina nad Zdobnicí 1890 - 1972 Brno) Miners, signed and dated (...) |
KUBICEK Josef
1890 - 1972
Modelka |
Technik | | Tusche |
| | Josef Kubíček (1890-1972) Modelka tuš, papír, 1948, 18,7 x 13,2 cm, monogr. PD (...) |
KUBICEK Josef
1890 - 1972
Modelka |
Technik | | Tusche |
KUBICEK Josef
1890 - 1972
Cesta |
Technik | | Gravieren |
| | Josef Kubíček (1890) Cesta dřevoryt, 15,8 x 18 cm, sign. PD Jos. Kubíček, (...) |