KRZYZAK Jozef
1900 - 1958
Artysta przy pracy |
Zuschreibung | | Original (Signiertes Werk) |
Technik | | Pastelle, Papier |
| | Artysta przy pracy. Józef KRZYŻAK (1900-1958) Lot No.: 70 pastel, sangwina, (...) |
KRZYZAK Jozef
1900 - 1958
Kot |
Technik | | Aquarell |
| | Kot. Józef KRZYŻAK (1900-1958) Lot No.: 38 akwarela, papier; 37,5 x 48,5 cm (w (...) |
KRZYZAK Jozef
1900 - 1958
Sianokosy |
| | Józef KRZYŻAK (1900-1958) Lot No.: 61 Sianokosy, 1920 olej, płótno; 61 x 73 (...) |
KRZYZAK Jozef
1900 - 1958
W porcie w Gdyni |
| | 131. Józef KRZYŻAK (1900-1958) W porcie w Gdyni, ok. 1930 olej, tektura; 31 x (...) |
KRZYZAK Jozef
1900 - 1958
Portret własny artysty |
| | 286. Józef KRZYŻAK (1900 - 1958) Portret własny artysty olej, deska, 36 x 26 (...) |