KRUCZKOWSKI Wieslaw
1935 - 2018
Rajski owoc |
Zuschreibung | | Original (Signiertes Werk) |
| | Wiesław KRUCZKOWSKI (ur. 1935) Lot No.: 325 Rajski owoc olej, płótno, 100 x (...) |
KRUCZKOWSKI Wieslaw
1935 - 2018
Kompozycja |
Technik | | Aquarell |
| | Wiesław Kruczkowski (1935) | Kompozycja, 1976 akwarela, tusz/papier, 28 x 21 (...) |
KRUCZKOWSKI Wieslaw
1935 - 2018
Oiseau |
| | Description du lot 71 Wieslaw KRUCZKOWSKI (1935-2018) Oiseau Huile sur toile. (...) |
KRUCZKOWSKI Wieslaw
1935 - 2018
Rajski owoc |
| | Wiesław KRUCZKOWSKI (ur. 1935) Lot No. 315 Rajski owoc, 2003 olej, płótno, 100 (...) |
KRUCZKOWSKI Wieslaw
1935 - 2018
Rajski owoc |
| | Wiesław KRUCZKOWSKI (ur. 1935) Lot No. 312 Rajski owoc, 2003 olej, płótno, 100 (...) |