KROGH GUY
Den lille Cafe, Paris |
Zuschreibung | | Original (Signiertes Werk) |
| | Guy KROGH (1917-2002) Opl. "Den lille Cafe, Paris", sign. 1966. (33x55cm) |
Technik | | Malerei |
| | 723 Guy KROGH (1917-2002) Opl. "Studie i grønt", sign. -42. (52x63cm) |
Technik | | Malerei |
| | 853 Guy KROGH (1917-2002) Opl. " Den lille café", sign. Paris 1952. (46x55cm) |
KROGH GUY
Fra Seinen, Paris |
Technik | | Farblithographie |
| | Guy KROGH (1917-2002) Håndkol. f. lito. 15/50 "Fra Seinen, Paris", sign. (...) |
KROGH GUY
Zwembad in Parijs |
| | Guy Krogh (1917-2002) Zwembad in Parijs rechtsonder get. en gedateerd 1994, en (...) |