KRALIK Jaroslav J.
1924 - 1995
Projekt nad mrtvou krajinou |
Zuschreibung | | Original (Signiertes Werk) |
Technik | | Nicht erklärt |
| | Jaroslav Králík (1924-1999) Projekt nad mrtvou krajinou 1993, 29,7 x 24,8 cm, (...) |
KRALIK Jaroslav J.
1924 - 1995
Důvěrný vzkaz |
Technik | | Kaltnadelradierung |
| | Jaroslav J. Králík (1924-1999) Důvěrný vzkaz suchá jehla, 1994, 13,5 x 19,8 (...) |
KRALIK Jaroslav J.
1924 - 1995
Untitled |
Technik | | Bleistift, Papier |
| | Králík Jaroslav Jiří (Rokytnice 1924 - 1999 Prague) Untitled, signed and dated (...) |
KRALIK Jaroslav J.
1924 - 1995
Opona |
Technik | | Mischtechnik |
| | Králík Jaroslav - Opona 1981 sign. UD J. Králík 1981 kombinovaná technika, (...) |
KRALIK Jaroslav J.
1924 - 1995
Kybernetická hlava |
| | Jaroslav J. Králík (1924-1999) Kybernetická hlava suchá jehla, 1992, 11 x 9,7 (...) |