Zuschreibung | | Original (Signiertes Werk) |
| | KRAJINA OD RAKOVNÍKA KRÁL Josef (1877 – 1914) Olej na plátně, 80 x 101 cm, (...) |
| | 129 | ÚDOLÍ BEROUNKYKRÁL Josef (1877 – 1914) Olej na plátně adjustovaném na (...) |
| | Král Josef - Nokturno (Hamburk) kolem 1910 sign. LD J. Král olej, plátno 75 x (...) |
The Vltava River from St. Matthew |
| | Král Josef (Rakovník 1877 - 1914 Prague) The Vltava River from St. Matthew, (...) |
Technik | | Ol, Leinwand, Karton |
| | Král Josef (Rakovník 1877 - 1914 Prague) Landscape with a River, signed J. (...) |