Zuschreibung | | Original (Signiertes Werk) |
| | Zygmunt KRÓL WIDOK NA WAWEL Olej, płótno, 40 x 33 cm, sygn. p.d.: Król Z, na (...) |
| | Zygmunt KRÓL (1899-1983) Lot No. 76 Pejzaż olej, płótno; 44 x 59 cm; sygn. l. (...) |
"Wieżyce Wawelskie" z teki "Architektura Krakowa" |
Technik | | Lithographie |
| | Zygmunt Król | "Wieżyce Wawelskie" z teki "Architektura Krakowa", przed 1939 (...) |
Technik | | Kaltnadelradierung |
| | Zygmunt Król (1899 Tarnów - 1983 Kraków) Chaty w lesie drzeworyt/papier, 11 x (...) |
Technik | | Lithographie |
| | Zygmunt Król (1899 Tarnów - 1983 Kraków) Wieże Katedry Wawelskiej (...) |