Zuschreibung | | Original (Signiertes Werk) |
| | J. KOZERSKI, XIX/XX w. Lot No.: 1117 Zaloty, 1897 olej, płótno; 42,5 x 25,5 cm (...) |
Zaręczyny - scena rodzajowa we wnętrzu |
| | J. KOZERSKI, XIX/XX W. Zaręczyny - scena rodzajowa we wnętrzu olej, płótno, (...) |
| | J. KOZERSKI, XIX/XX w. Zaręczyny - scena rodzajowa we wnętrzu olej, płótno, (...) |
| | J. KOZERSKI (czynny na przełomie XIX i XX w. do lat 20-tych XX w.) KSIĘŻYCOWE (...) |