Zuschreibung | | Original (Signiertes Werk) |
| | Hieronim KOZŁOWSKI Barbarella olej, płótno, 38 x 24 cm, sygn. l.d. Hieronim (...) |
| | KOZŁOWSKI Hieronim Kamasutra, 2010 olej, płótno 30 x 40 cm KOZŁOWSKI Hieronim (...) |
| | Olej/płyta, 27 x 32 cm, sygn. Dar Galerii Artemis. KOZŁOWSKI Hieronim Ur. 1940 (...) |
| | sygn. l.d.: 1977 Hieronim Kozłowski KOZŁOWSKI Hieronim Ur. 1940 r. w Krakowie. (...) |
| | sygn. p.d., dat.1999 KOZŁOWSKI Hieronim Ur. 1940 r. w Krakowie. Studia: (...) |