KOWALSKI Karol Charlee
1910 - 1968
Dziewczyna z koszem owoców |
Zuschreibung | | Original (Signiertes Werk) |
Technik | | Monotypie |
| | Karol Kowalski Charlee 1910-1968Dziewczyna z koszem owoców, 1933 r. monotypia, (...) |
KOWALSKI Karol Charlee
1910 - 1968
Wioska |
Technik | | Monotypie |
| | Karol Kowalski Charlee 1910-1968Wioska, 1934 r. monotypia, papier, 45 x 33 cm, (...) |
KOWALSKI Karol Charlee
1910 - 1968
Pejzaż industrialny |
| | Karol Kowalski Charlee 1910-1968Pejzaż industrialny olej, płótno, 76 x 61 cm, (...) |
KOWALSKI Karol Charlee
1910 - 1968
Kolumna Zygmunta |
| | Karol CHARLEÉ KOWALSKI (1910-1968) Kolumna Zygmunta, 1947 olej, płótno; 66 x (...) |
KOWALSKI Karol Charlee
1910 - 1968
Kąpiące się |
| | Karol Kowalski Charlee 1910-1968Kąpiące się olej, płótno, 36 x 43 cm, sygn. na (...) |