Technik | | Ol, Leinwand, Papier |
| | , Kowalski Antoni - PRAYER, 1989, - 130,0 x 97,5cm - oil, canvas , 130,0 x (...) |
Zuschreibung | | Original (Signiertes Werk) |
| | Antoni Kowalski (b. 1957) "Uncollected moments", 1985 oil/canvas, 65 x 50 cm (...) |
Technik | | Pastelle, Papier |
| | ANTONI KOWALSKI (XX) La prière flambée, 1995. Pastel sur papier. Signé et daté (...) |
| | Antoni Kowalski (ur. 1957 r., Wyszatyce) "Modlitwa kamienna mała", 1994 r. (...) |
| | Antoni Kowalski (ur. 1957, Wyszatyce) "Amen I", 2007 r. olej/płótno, 100 x 70 (...) |