Zuschreibung | | Original (Signiertes Werk) |
Technik | | Mischtechnik, Leinwand |
| | Patryk Kowalczyk (b. 1985) Painting, 2012 mixed media/canvas, 100 x 80 cm (...) |
Technik | | Acryl |
| | Patryk Kowalczyk Need a hero, 2016 akryl, mazak olejny, płótno, 80 x100 cm, (...) |
| | Patryk Kowalczyk (b. 1985) Painting, 2012 mixed media on canvas, 100 x 80 cm (...) |
Technik | | Acryl |
| | Patryk Kowalczyk (ur. 1985 r.) No parachute II, 2015 r. akryl, olej/płótno, (...) |
Technik | | Acryl |
| | Patryk Kowalczyk Becarrefull II, 2014 akryl, płótno, 100x70 cm. sygn. na (...) |