Still life/ W stronę materii |
Technik | | Foto |
| | Ewelina KOWAL Still life/ W stronę materii Fotografia czarno-biała, 50 x 60 (...) |
Autoportret schizofrenika 3 |
| | Jerzy KOWAL (ur. 1956) Lot No. 327 Autoportret schizofrenika 3, 1991 olej, (...) |
Zuschreibung | | Original (Signiertes Werk) |
Technik | | Gouache |
| | Jerzy KOWAL BRUNETKA Gwasz, papier, 28,5 x 19,5 cm, sygn. p.g.: Kowal J. |
Technik | | Gouache, Papier |
| | Brunetka . Jerzy KOWAL (ur. 1956) Lot No.: 447 gwasz, papier; 28,5 x 19,5 cm (...) |
Czemu kwiaty zwiędły dziś |
| | Jerzy Kowal ur. 1956 Czemu kwiaty zwiędły dziś, 2014 olej, płótno, 70 x 90 cm, (...) |