Technik | | Lithographie |
| | Jindřich Kovařík (1928) Houpačka a zvířata litografie, 2000, 36 x 50 cm, sign. (...) |
Technik | | Lithographie |
Z obdivu k portrétním kompozicím Thomase Gainsborougha |
Zuschreibung | | Original (Signiertes Werk) |
Technik | | Lithographie |
| | Jindřich Kovařík (1928) Z obdivu k portrétním kompozicím Thomase Gainsborougha (...) |
Technik | | Lithographie |
| | Jindřich Kovařík (1928) Historky pana plukovníka litografie, 1990, 60,5 x 44 (...) |
Technik | | Lithographie |
| | Jindřich Kovařík (1928) Příběh klauna litografie, 1991, 60 x 44 cm, sign. DU J (...) |