| | Rafał KOSTRZEWA (ur. 1961) 368 Pomarańcze, 2011 olej, płótno; 55 x 46 cm; (...) |
Zuschreibung | | Original (Signiertes Werk) |
Technik | | Mischtechnik |
| | Rafał Kostrzewa | Siedząca, 2018 Siedząca, 2018return123 Rafał Kostrzewa (ur. (...) |
Technik | | Tusche |
| | 85Rafał Kostrzewa (ur. 1961 r.)Herbata, 2020 kolaż, tusz, piórko, papier, 39 x (...) |
| | Rafał Kostrzewa (ur. 1961, Warszawa) "Wiosła", 1996 r. olej/płótno, 140 x 190 (...) |
Technik | | Tusche |
| | Rafał KOSTRZEWA (ur. 1961) Kompozycja piórko,tusz, tusz lawowany, paier, 20 x (...) |