Zuschreibung | | Original (Signiertes Werk) |
Technik | | Tinte |
| | Agata Kosmala (b. 1973) Untitled, 2021 ink, acrylic/canvas, 120 x 120 cm (...) |
| | Agata Kosmala Złożoność uczuć, 2019 olej, akryl, szlagmetal (srebro, złoto, (...) |
From the series 'Traces', #03 Nocturn |
Technik | | Ol, Acryl, Leinwald |
| | Agata Kosmala (b. 1973) From the series 'Traces', #03 Nocturn, 2017 oil, (...) |
Technik | | Tusche |
| | Agata Kosmala Sen 02, 2014 olej, tusz, płótno, 50 x 50 cm, sygn. na (...) |
Technik | | Acryl |
| | Agata Kosmala Zanurzenie, 2014 akryl, płótno, 50 x 70 cm, sygn. na (...) |