KORWIN PIOTROWSKI Mieczyslaw
1869 - 1930
ZIMOWY STRUMIEŃ O ZMIERZCHU |
Zuschreibung | | Original (Signiertes Werk) |
| | Mieczysław Korwin Piotrowski ZIMOWY STRUMIEŃ O ZMIERZCHU olej, płótno (...) |
KORWIN PIOTROWSKI Mieczyslaw
1869 - 1930
KUROPATWY |
| | Mieczysław KORWIN-PIOTROWSKI KUROPATWY Olej, tektura, 48,5 x 68,5 cm, sygn.: (...) |
KORWIN PIOTROWSKI Mieczyslaw
1869 - 1930
DWOREK |
| | Mieczysław KORWIN-PIOTROWSKI DWOREK Olej, tektura, 46 x 66 cm, sygn l.d.: M. (...) |
KORWIN PIOTROWSKI Mieczyslaw
1869 - 1930
Kuropatwy |
| | Mieczysław KORWIN-PIOTROWSKI Kuropatwy olej, tektura, 48,5 x 68,5 cm, sygn.: (...) |
KORWIN PIOTROWSKI Mieczyslaw
1869 - 1930
Dworek |
| | Mieczysław KORWIN-PIOTROWSKI Dworek olej, tektura, 46 x 66 cm, sygn l.d.: M. (...) |