Zuschreibung | | Original (Signiertes Werk) |
| | Roza Kordos (b. 1975) "The Way V", 2009 oil/canvas, 70 x 100 cm signed, dated (...) |
| | Roza Kordos (b. 1975) "Road V", 2009, 2009 oil/canvas, 70 x 100 cm signed, (...) |
| | Roza Kordos (b. 1975) "Road V", 2009 oil on canvas, 70 x 100 cm signed, dated (...) |
DZIEWCZYNA Z KWIATEM WE WŁOSACH |
| | 191. Róża KORDOS DZIEWCZYNA Z KWIATEM WE WŁOSACH, 2002 Olej, płótno; 70,5 x 50 (...) |
Krótka historia przejścia II |
| | Krótka historia przejścia II, 2009 olej, płótno 90 x 136,5 cm sygn. na (...) |