KONGSRUD Anders
1866 - 1938
Kjøttmeis |
Zuschreibung | | Original (Signiertes Werk) |
| | Anders KONGSRUD (1866-1938) Opp. "Kjøttmeis", sign. -20. (24x31cm) |
KONGSRUD Anders
1866 - 1938
Dompapper |
| | 791 Anders KONGSRUD (1866-1938) Opl. "Dompapper", sign. -17. (40x50cm) |
KONGSRUD Anders
1866 - 1938
Aprildag i skogen, Modum |
| | Anders KONGSRUD (1866-1938) Opl. "Aprildag i skogen, Modum", sign. -27. (...) |
KONGSRUD Anders
1866 - 1938
Landscape with a streaming river |
| | Anders Kongsrud , b. 1866, d. 1938 Landscape with a streaming river. Signed A (...) |
KONGSRUD Anders
1866 - 1938
Elvelandskap |
| | 868 KONGSRUD, ANDERS Ol. "Elvelandskap", sign. (34x46 cm) |