Zuschreibung | | Original (Signiertes Werk) |
Technik | | Acryl |
| | Ivan Komárek (1956) Výřez Adama a Evy synorex, latex, akryl, ipa, 2001, 70 x (...) |
Technik | | Collage |
| | Ivan Komárek (1956) Dáma a nápadník koláž, 2013, 45,2 x 62,4 cm, sign. LD I (...) |
Technik | | Pastell |
| | Ivan Komárek (1956) Běžci tužka, pastel, kvaš, koláž, papír, 44 x 61 cm, sign. (...) |
Technik | | Pastell |
| | Ivan Komárek (1956) Noční zábava tužka, pastel, kvaš, koláž, papír, 41,5 x (...) |
Technik | | Lithographie |
| | Ivan Komárek (1956) TY litografie, 1993, 43 x 59 cm, sign. PD Ivan Komárek, (...) |