KLIMOVIčOVá Marie
1927 - 1993
Abstrakte Kompositon |
Zuschreibung | | Original (Signiertes Werk) |
Technik | | Farblithographie |
| | Klimovicová, Marie (Mariska) (1927 Prag 1993) Kein Mindestpreis Detail (...) |
KLIMOVIčOVá Marie
1927 - 1993
Krásná Helena |
Technik | | Mischtechnik |
| | Marie Klimovičová (1927-1993) Krásná Helena (Morpho helena) suchá jehla, (...) |
KLIMOVIčOVá Marie
1927 - 1993
Běh |
Technik | | Mischtechnik |
| | Marie Klimovičová (1927-1993) Běh suchá jehla, kombinovaná technika, 1981, (...) |
KLIMOVIčOVá Marie
1927 - 1993
Továrna |
Technik | | Lithographie |
| | Marie Klimovičová (1927-1993) Továrna litografie, 29,8 x 39,4 cm, sign. PD M. (...) |
KLIMOVIčOVá Marie
1927 - 1993
Kreuz |
Technik | | Radierung |
| | 504 Klimovicova, Maricka. 1927 Warna - 1993. Kreuz. Farbradierung. 57,5 x 47,5 (...) |