KLEINDIENST Zdenek
1925 - 2012
Nu Naakt |
| | KLEINDIENST ZDENEK 1925 Nu Naakt Olie op doek. Huile sur toile Get. Sig. 1970 (...) |
KLEINDIENST Zdenek
1925 - 2012
Pár |
Zuschreibung | | Original (Signiertes Werk) |
Technik | | Kohlezeichnung |
| | Zdeněk Kleindienst (1925-2012) Pár uhel, papír, 1975, 55,5 x 38 cm, sign. DU (...) |
KLEINDIENST Zdenek
1925 - 2012
Král a královna |
Technik | | Pastell |
| | Zdeněk Kleindienst (1925-2012) Král a královna pastel, křída, papír, 34 x 24 (...) |
KLEINDIENST Zdenek
1925 - 2012
Tvář |
Technik | | Pastell |
| | Zdeněk Kleindienst (1925-2012) Tvář pastel, papír, 29,9 x 21,1 cm, sign. DU Z. (...) |
KLEINDIENST Zdenek
1925 - 2012
Pohled na dívku |
Technik | | Kohlezeichnung |
| | Zdeněk Kleindienst (1925-2012) Pohled na dívku uhel, papír, 1975, 54 x 36 cm, (...) |