Zuschreibung | | Original (Signiertes Werk) |
Technik | | Monotypie |
| | Zdeněk Kindl (1962) Uzavřená krajina monotyp, 1991, 52 x 30 cm, sign. PD Kindl (...) |
Technik | | Monotypie |
| | Zdeněk Kindl (1952) Zimní nálada monotyp, 1997, 52,2 x 40 cm, sign. PD ZKindl (...) |
Technik | | Monotypie |
| | Zdeněk Kindl (1952) Po ránu ve skalním městě monotyp, 1997, 50,2 x 40 cm, (...) |
Technik | | Monotypie |
| | Zdeněk Kindl (1952) Dávné zvolání monotyp, 1996, 52,2 x 30 cm, sign. PD ZKindl (...) |
Krajina s figurací na ženské téma |
Technik | | Monotypie |
| | Zdeněk Kindl (1952) Krajina s figurací na ženské téma monotyp, 1995, 52,2 x 40 (...) |