Zuschreibung | | Original (Signiertes Werk) |
Technik | | Tinte, Papier |
| | Adam Kilian 1923-2016Bez tytułu 4 prace w jednej oprawie, tusz, kredka, (...) |
Technik | | Aquarell, Papier |
| | Adam Kilian (1923 - 2016) Theatre Costume Design, 1959 watercolour/paper, 23 x (...) |
Technik | | Bleistift |
| | Adam Kilian (1923 Lwów - 2016 Warszawa) Samuraj kredka/kalka, 46,5 x 32 cm (...) |
Technik | | Mischtechnik |
| | Technika mieszana/papier, 21 x 29,5 cm, (...) |
Złoty pies z księżniczką na grzbiecie |
Technik | | Mischtechnik |
| | Technika mieszana/folia, papier, 28 x 21 cm, (...) |