KAZIMIROWSKI Eugeniusz Marcin
1873 - 1939
Pejzaż z łąką |
Zuschreibung | | Original (Signiertes Werk) |
Technik | | Aquarell, Papier |
| | Eugeniusz Marcin KAZIMIROWSKI (1873-1939) Lot No.: 68 Pejzaż z łąką akwarela, (...) |
KAZIMIROWSKI Eugeniusz Marcin
1873 - 1939
MADELEINE IN THE GARDEN |
| | Kazimirowski Eugeniusz - MADELEINE IN THE GARDEN, 1909, - 52.2 x 69cm - oil, (...) |
KAZIMIROWSKI Eugeniusz Marcin
1873 - 1939
Portret Sariusza Bielskiego |
| | Eugeniusz Marcin Kazimirowski (1873 Wygnanka na Podolu - 1939 Białystok) (...) |
KAZIMIROWSKI Eugeniusz Marcin
1873 - 1939
W jarze |
| | Eugeniusz KAZIMIROWSKI (1873-1939) W jarze, przed 1926 olej, płótno; 65,5 x 70 (...) |
KAZIMIROWSKI Eugeniusz Marcin
1873 - 1939
PORTRET MĘŻCZYZNY |
Technik | | Aquarell |
| | KAZIMIROWSKI MarcinEugeniusz PORTRET MĘŻCZYZNY, 1916 Akwarela, papier; 32 x (...) |