KAWECKI Roman
1868 - 1938
Wiosna |
Zuschreibung | | Original (Signiertes Werk) |
Kurzbeschreibung | | Alojzy Roman KAWECKI (1868-1938) Lot No. 58 Wiosna olej, płótno; 32 x 44 cm; (...) |
KAWECKI Roman
1868 - 1938
Akt leżącej kobiety |
Kurzbeschreibung | | Roman KAWECKI (1868-1939) 26 Akt leżącej kobiety, 1933 olej, płótno; 90 x 150 (...) |
KAWECKI Roman
1868 - 1938
Kobieta z parasolką |
Kurzbeschreibung | | Roman KAWECKI (1868-1938) Lot No. 78 Kobieta z parasolką, 1935 olej, płótno; (...) |
KAWECKI Roman
1868 - 1938
Portret kobiety |
Kurzbeschreibung | | Roman KAWECKI (1868-1938) Lot No. 82 Portret kobiety, 1935 olej, płótno; 73 x (...) |
KAWECKI Roman
1868 - 1938
Targ na krakowskim Rynku |
Kurzbeschreibung | | Alojzy Roman KAWECKI (1868-1938) Targ na krakowskim Rynku olej, tektura, 35 x (...) |