KAWALEROWICZ Maria
1916 - 1996
Martwa natura z różami i figurką Napoleona |
Zuschreibung | | Original (Signiertes Werk) |
Kurzbeschreibung | | Maria GUNTNER-KAWALEROWICZ Martwa natura z różami i figurką Napoleona olej, (...) |
KAWALEROWICZ Maria
1916 - 1996
Martwa natura z dzbanem i owocami |
Technik | | Ol, Sperrholz |
Kurzbeschreibung | | Maria GUNTNER-KAWALEROWICZ (1916-1996) 85 Martwa natura z dzbanem i owocami, (...) |
KAWALEROWICZ Maria
1916 - 1996
MARTWA NATURA Z RÓŻAMI I FIGURKĄ NAPOLEONA |
Kurzbeschreibung | | Maria GUNTNER-KAWALEROWICZ MARTWA NATURA Z RÓŻAMI I FIGURKĄ NAPOLEONA Olej, (...) |
KAWALEROWICZ Maria
1916 - 1996
View of the church on Peksowy Bryzk in Zakopane |
Kurzbeschreibung | | Maria Kawalerowicz (1916 - 1996) View of the church on Peksowy Bryzk in (...) |
KAWALEROWICZ Maria
1916 - 1996
Martwa natura |
Kurzbeschreibung | | Maria GÜNTNER-KAWALEROWICZ (1916-1996) Lot No.: 1435 olej, płótno; 94 x 74 cm; (...) |