| | 148. / Mózes Katalin (1951) / Labirintus, Madár, 2003 (két mű) olaj, ceruza / (...) |
Zuschreibung | | Original (Signiertes Werk) |
| | Mózes Katalin (1951) Trombiták (2019) Technika: olaj, vászon Méret: 40 x 55 cm (...) |
Technik | | Aquarell, Graphit, Papier |
| | Katalin Mózes (1951) Game (2010) Technique: oil, watercolor, graphite, paper (...) |
| | Mózes Katalin (1951): Éjjel, 2009 olaj, karton100 x 70 cmj.b.f.: (...) |
| | Tétel 225: Mózes Katalin (1951): Part olaj, kollázs, karton 57,5 x 100 cm (...) |