Zuschreibung | | Original (Signiertes Werk) |
| | Katalin Kádár (1951) Inside the buoy Technique: oil, canvas Dimensions: 20 x (...) |
Technik | | Acryl, Leinwand |
| | Katalin Kádár (1951) At the sea Technique: acrylic, mixed technique, canvas (...) |
Technik | | Siebdruck |
| | Kádár Katalin "Égi és földi szökõkutak", 2005 szitanyomat, papír 680*500 mm (...) |
Technik | | Aquarell |
| | Tétel 312: Kádár Katalin (1951): Esőmosta sziget akvarell, papír, 100 x 70 cm, (...) |
Technik | | Malerei |
| | Tétel 31: Kádár Katalin (1951-): Katedrális III. szitanyomat, papír, 38 x 26,5 (...) |