Zuschreibung | | Original (Signiertes Werk) |
| | Jan KARWOT (ur. 1936) Lot No. 371 Wzburzone morze, 1982 olej, płyta; 35,5 x 45 (...) |
Technik | | Aquarell, Papier |
| | Jan Karwot (b. 1936) Fantastic composition, 1976 watercolour/paper, 99.5 x (...) |
Technik | | Mischtechnik, Papier |
| | JAN KARWOT (French, b. 1936) Three mixed media on paper "Fate,"1973, (...) |
Technik | | Acryl |
| | akryl na płycie, 51,5 x 42 cm, sygnowany p.d. "J.Karwot", na odwrocie, (...) |
Technik | | Tempera |
| | Olej a tempera na sololitu, signováno, druhá polovina minulého století, (...) |