KAROUSEK Ladislav
1926 - 1991
Jarní |
| | Ladislav Karoušek (1926-1991) Jarní olej, plátno, 1989, 50 x 85 cm, vzadu (...) |
KAROUSEK Ladislav
1926 - 1991
U lesa |
Zuschreibung | | Original (Signiertes Werk) |
| | Ladislav Karoušek (1926-1991) U lesa olej, plátno, 50 x 85 cm, sign. PD L. (...) |
KAROUSEK Ladislav
1926 - 1991
Únorové slunce |
| | Ladislav Karoušek (1926-1991) Únorové slunce olej, plátno, 1973, 60 x 90 cm, (...) |
KAROUSEK Ladislav
1926 - 1991
Zimna Krajina |
| | Ladislav Karousek, Czech (1926 - 1990) Title: Zimna Krajina (Winter Landscape) (...) |
KAROUSEK Ladislav
1926 - 1991
Zimna Krajina (Winter Landscape) |
| | Description Artist: Ladislav Karousek, Czech (1926 - 1990) Title: Zimna (...) |