Zuschreibung | | Original (Signiertes Werk) |
Technik | | Acryl |
| | Roksana Karczewska Bitter sweetness, 2018 akryl, płótno, 80 x 65 cm, sygn.na (...) |
Technik | | Acryl |
| | Roksana Karczewska (ur. 1988, Zawiercie) Inner Space, 2015 r. akryl/płótno, 70 (...) |
Technik | | Acryl |
| | Roksana Karczewska (ur. 1988, Zawiercie) The Pink Stuff, 2015 r. akryl/płótno, (...) |
Technik | | Acryl, Leinwand |
| | Lot 50: Roksana Karczewska (b. 1988) Expectation, 2015 described on the (...) |
Technik | | Acryl |
| | DATA AUKCJI 11.03.2014 057 Roksana Karczewska (ur. 1988 r., Zawiercie) Native (...) |