KAPEC Jaroslav
1924 - 1998
The Three Musketeers movie poster |
Technik | | Druck |
| | Jaroslav Kadlec (1928-1975) The Three Musketeers movie poster, 1963, 80,5 x (...) |
KAPEC Jaroslav
1924 - 1998
Matovský kopec |
Technik | | Mischtechnik |
| | Sign. PD Klápště 80 olej, plátno 65 x 80 cm na rubu autorem Klápště . Matovský (...) |
KAPEC Jaroslav
1924 - 1998
Z cyklu Jirásek |
| | Olej na malí øskélepence, signováno, kolem roku 1955, kvalitní práce ukazující (...) |
KAPEC Jaroslav
1924 - 1998
Rodina |
Technik | | Mischtechnik |
| | Kapec Jaroslav "Rodina" mistrovská kombinovaná technika na st øíbøité fólii, (...) |
KAPEC Jaroslav
1924 - 1998
untitled |
Technik | | Mischtechnik |
| | 1971 sign. DU Jaroslav Kapec 1971 malba, kresba, asambláž 66 x 56 cm |