KALLENBERG Anders
1834 - 1902
Landskap med kor och väderkvarn |
Zuschreibung | | Original (Signiertes Werk) |
| | Anders Kallenberg 1834-1902. Landskap med kor och väderkvarn. Signerad och (...) |
KALLENBERG Anders
1834 - 1902
Kor vid vattendrag |
| | Anders Kallenberg 1834-1902. Kor vid vattendrag. Signerad och daterad A (...) |
KALLENBERG Anders
1834 - 1902
Landscape with cattle in the foreground |
| | Anders Kallenberg (1834-1902), Swedish, Oil on canvas, Landscape with cattle (...) |
KALLENBERG Anders
1834 - 1902
KALLENBERG Anders
1834 - 1902
Zuschreibung | | Zugeschrieben (Signiertes Werk) |