Zuschreibung | | Original (Signiertes Werk) |
Technik | | Pastell |
| | Jiří Šlitr (1924-1969) Muž s čepicí u baru olejový pastel, papír, 1967, 30 x (...) |
Fashion for Expo 67 - a set of ten illustrations for the Květy magazine |
Technik | | Filz |
| | Šlitr Jiří (Zálesní Lhota 1924 - 1969 Prague) Fashion for Expo 67 - a set of (...) |
Technik | | Mischtechnik, Papier |
| | Jiří Šlitr (1924-1969) Portréty dívek fix, papír, 7,8 x 15,5 cm Provenance: (...) |
| | Jiří Šlitr (1924-1969) Hráčky karet fix, papír, 1969, 27,5 x 21,5 cm, sign. LD (...) |
Technik | | Aquarell |
| | Šlitr Jiří (Zálesní Lhota 1924 - 1969 Prague) Levitation, signed and dated Dr. (...) |