Technik | | Acryl, Leinwand |
| | 164 | MÁMA PETRBOK Jiří (1962) Akryl na plátně adjustovaném na kapa desce, 251 (...) |
Zuschreibung | | Original (Signiertes Werk) |
Technik | | Mischtechnik |
| | Jiří Petrbok1962 Untitled Item code: 63984 1990 combined technique, hardboard (...) |
The Czech Tent (Český Stan) |
Technik | | Acryl, Leinwand |
| | Jiří Petrbok Czech b. 1962 The Czech Tent (Český Stan) signed twice upper (...) |
| | Jiří Petrbok (1962) Semen masks oil, canvas, 1999, 40 x 45 cm, sign. aback (...) |
Technik | | Acryl, Leinwand |
| | Petrbok Jiří - Modrá kresba I. II. III. 2010 / 2011 / 2010 sign. PU Petrbok, 2 (...) |