JIRANEK Milos
1875 - 1911
Girl in costume |
Zuschreibung | | Original (Signiertes Werk) |
Technik | | Aquarell, Gouache, Karton |
| | 6 , Miloš Jiránek , 1875–1911 , Girl in costume , Item code: 68299 , 1904 (...) |
JIRANEK Milos
1875 - 1911
AKT |
| | 037 | AKT JIRÁNEK Miloš (1875 - 1911) Položka je dražena pro jiného dražitele. (...) |
JIRANEK Milos
1875 - 1911
Girl Standing |
Technik | | Aquarell, Papier |
| | Jiránek Miloš (Lužec nad Vltavou 1875 - 1911 Prague) Girl Standing, signed in (...) |
JIRANEK Milos
1875 - 1911
Konvolut |
Technik | | Lithographie |
| | Miloš Jiránek (1875-1911) Konvolut 3 litografií 3x litografie, vše 28,5 x 22 (...) |
JIRANEK Milos
1875 - 1911
IN THE HILLS |
Technik | | Ol, Holztafel, Papier |
| | LOT 164 - MILOS JIRANEK CZECH, 1875-1911 IN THE HILLS (DŮM NA VÝ¿INĚ) signed (...) |