Zuschreibung | | Original (Signiertes Werk) |
| | HRA S KULIČKAMI KREJČÍ Jiří (1899 – 1977) Olej na dřevěné desce, oboustranné (...) |
From the Bohemian-Moravian Highlands |
Technik | | Aquarell, Papier |
| | Jiří Krejčí (1899-1977) From the Bohemian-Moravian Highlands watercolor paper, (...) |
| | Krejčí Jiří - Zátiší s ovocem 1923 sign. LD Jiří Krejčí 1923 olej, plátno 46 x (...) |
| | Jiří Krejčí - Vast landscape Description: oil on canvas, dated 1932, 90 x 158 (...) |
| | Krejčí Jiří (Prague 1899 - 1977 Chřibská) Landscape, signed and dated Jiří (...) |