JAROSLAV Kovář
Winter landscape |
Zuschreibung | | Original (Signiertes Werk) |
| | J. Kovář Winter landscape oil, cardboard, 1944, 29 x 39 cm, sign. RD I. Kovář (...) |
JAROSLAV Kovář
Zimní krajina |
| | J. Kovář Zimní krajina olej, karton, 1944, 29 x 39 cm, sign. PD I. Kovář 44, rám |
JAROSLAV Kovář
IN THE POTATO FIELD |
Technik | | Tempera |
| | Jaroslav Kovář (1910-1996) IN THE POTATO FIELD. Tempera, gouache on cardboard, (...) |
JAROSLAV Kovář
Zátiší s jablky |
| | J. Kovář Zátiší s jablky olej, plátno, 28,5 x 42 cm, sign. PD J. Kovář, rám, (...) |
JAROSLAV Kovář
U malé pece |
Technik | | Zeichnung |
| | 90 Kovář Jaroslav "U malé pece" lept, signováno tužkou, kolem poloviny (...) |