JAROSIEWICZ Janusz
1894 - 1974
Słoneczniki |
Zuschreibung | | Original (Signiertes Werk) |
| | Janusz JAROSIEWICZ (1895-1974) Lot No. 146 Słoneczniki olej, tektura; 18 x (...) |
JAROSIEWICZ Janusz
1894 - 1974
Natura morta |
Technik | | Ol, Faesite |
| | 338 Jarosiewicz Janusz "Natura morta" olio su faesite cm. 40x45 |
JAROSIEWICZ Janusz
1894 - 1974
Kościół zimą |
| | Janusz JAROSIEWICZ (1894-1974) 147 Kościół zimą olej, tektura; 24 x 20 cm; (...) |
JAROSIEWICZ Janusz
1894 - 1974
Pejzaż jesienny |
| | Janusz Jarosiewicz (1894 - 1974 ) Pejzaż jesienny olej/tektura 22,5 x 28,5 cm (...) |
JAROSIEWICZ Janusz
1894 - 1974
Prymulka |
| | Poz. 35. Janusz JAROSIEWICZ "Prymulka", 1960 olej, płyta, 49 x 43 cm sygn. (...) |