Zuschreibung | | Original (Signiertes Werk) |
| | Leopold Jarmuszewski | Pejzaż z Martyniki, lata 30. XX w. olej/płótno, 42 x 55 (...) |
| | Leopold Jarmuszewski | Łodzie w zatoce, 1931 olej/płótno, 38 x 52 cm, (...) |
| | Auctions Exhibitions Current offer Buying Selling Contact PLENVaria 44 / 6 (...) |
Pejzaż nadmorski z drzewem |
| | Leopold JARMUSZEWSKI, XIX/XX w. Lot No.: 146 Pejzaż nadmorski z drzewem olej, (...) |
| | Leopold Jarmuszewski Łodzie na Helu, 1934 r. olej/tektura, 25 x 34,7 cm (...) |