Zuschreibung | | Original (Signiertes Werk) |
| | Zygmunt Hyży (1911 - 1983) | "Krajobraz z rzeczką", 1972 olej/płótno, 54 x (...) |
| | Zygmunt Hyzy (1911 - 1983) "Landscape With A River", 1972 oil/canvas, 54 x (...) |
Landscape with a Small River |
| | Zygmunt Hyzy / (1911 - 1983) "Landscape with a Small River", 1972 oil on (...) |
| | HYŻY Zygmunt KRAJOBRAZ Z RZECZKĄ, 1972 Olej, płótno; 54 x 65,5 cm Sygnowany (...) |
| | HYŻY Zygmunt Olej, płótno; 54 x 65,5 cm Sygnowany p.d.: Z. HYŻY 72 r. (...) |