Zuschreibung | | Original (Signiertes Werk) |
Technik | | Gelatinesilberabzug |
| | Jiří Horák (*1940) SZENE. 1984. Silbergelatineabzug auf Mattpapier, vintage. (...) |
Technik | | Tusche, Papier |
| | Jiří Horník (1916-1961) Akt dívky tuš, papír, 1948, 39 x 29 cm, monogr. PD J. (...) |
Technik | | Tempera, Karton |
| | Horník Jiří (Libice nad Doubravou 1916 - 1961 Prague) Portrait of a Girl, (...) |
| | Jiří Horník (1916-1961) Portrét Josefa Pecy olej, plátno, 1959-60, 99,5 x 82 (...) |
| | Jiří Horník (1916-1961) Akt ženy olej, plátno, 116 x 89,5 cm, blindrám, (...) |