HJERTSEN Sverre
1909 - 1968
Hus, Sandøya, Svolvær |
| | 735 HJERTSEN, SVERRE OLAV Ol. "Hus, Sandøya, Svolvær", sign -59. (...) |
HJERTSEN Sverre
1909 - 1968
Høvding datter |
Zuschreibung | | Original (Signiertes Werk) |
| | HJERTSEN, SVERRE OLAV (Lier 1909-1968) Ol. "Høvding datter", sign. -87. (...) |
HJERTSEN Sverre
1909 - 1968
Høst |
| | HJERTSEN, SVERRE OLAV (Lier 1909-1968) Ol. "Høst", sign. -67. (...) |
HJERTSEN Sverre
1909 - 1968
Abstraksjon |
| | HJERTSEN, SVERRE OLAV (Lier 1909-1968) Ol. "Abstraksjon", sign. -68. (...) |
HJERTSEN Sverre
1909 - 1968
Sommerkveld. Sørlandet 1965 |
| | Sommerkveld. Sørlandet 1965 Olje på lerret Signert og datert nede t.h.: Sverre (...) |