Zuschreibung | | Original (Signiertes Werk) |
Technik | | Farblithographie |
| | Maria Hillfon (b.1945) - Untitled composition, lithograph printed in colours, (...) |
Technik | | Lithographie |
| | Konst, 2 delar. Maria Hillfon, färglitografi, 19X15 cm. samt Nettelblad, (...) |
Technik | | Lithographie |
| | Maria Hillfon, färglitografier, 2 (...) |
Technik | | Lithographie |
| | - HILLFON, Maria (f. 1945), "Vallmo", signerad 157/180, litografi, (...) |
Technik | | Lithographie |
| | Maria Hillfon, litografi, (...) |