View on Handelskade, Amsterdam |
Zuschreibung | | Original (Signiertes Werk) |
Technik | | Bleistift |
| | 277. Wim Heyting (1915-1995) View on Handelskade, Amsterdam; Mass Haven, (...) |
Episode uit de Slag bij Texel, anno 1673, met onder andere de Royal Prince, de Gouden Leeuw en de Comeetster, Zeeslag met onder andere de Vrijheid |
Technik | | Aquarell |
| | Wim Heyting (1915-1995) Episode uit de Slag bij Texel, anno 1673, met onder (...) |
Episode uit de Slag bij Texel |
Technik | | Aquarell |
| | Kavel nr. 0181: Wim Heyting (1915-1995) Episode uit de Slag bij Texel, anno (...) |
Bedrijvigheid op IJ A'dam |
Technik | | Holztafel |
| | Wim Heyting (1915-1995) "Bedrijvigheid op IJ A'dam", Het schip 'Oranje' aan de (...) |
Technik | | Aquarell |