HARLAS František Xaver
1865 - 1947
Krajina s řekou |
Zuschreibung | | Original (Signiertes Werk) |
Technik | | Tinte |
| | František X. Harlas (1865-1947) Krajina s řekou akvarel, tuš, papír, 1940, 30 (...) |
HARLAS František Xaver
1865 - 1947
V lese |
Technik | | Tusche, Papier |
| | František Xaver Harlas (1865-1947) V lese tuš, papír, 31,8 x 39 cm, sign. LD (...) |
HARLAS František Xaver
1865 - 1947
KRAJINA S ŘÍČNÍM RAMENEM |
Technik | | Aquarell, Papier |
| | František Xaver Harlas (1865-1947 ) KRAJINA S ŘÍČNÍM RAMENEM. 1940. Akvarel na (...) |
HARLAS František Xaver
1865 - 1947
MOUNTAIN STREAM |
Technik | | Aquarell |
| | Dr. Franz Xaver Harlas 'MOUNTAIN STREAM' signed watercolour 27 x 20cms; 10 1/2 (...) |
HARLAS František Xaver
1865 - 1947
"MOUNTAIN STREAM" |
Technik | | Aquarell |
| | Dr. Franz Xaver Harlas (Czech 1865-1947) "MOUNTAIN STREAM" signed watercolour (...) |